У Києві розпочався судовий процес СПУ щодо фальсифікації Мін’юстом Держреєстру

У Києві розпочався судовий процес СПУ щодо фальсифікації Мін’юстом Держреєстру

11 липня в Окружному адміністративному суді Києва відбулося перше судове засідання за позовом СПУ до Мін’юсту і колишнього очільника партії – Іллі Ківи щодо фальсифікації Державного реєстру. На підтримку верховенства права до суду прийшли активісти партії.

Про це журналістам повідомив один з учасників пікету перший секретар СПУ Руслан Секела.

Руслан Секела нагадав: за фактичної згоди міністра юстиції Павла Петренка і міністра внутрішніх справ Арсена Авакова в Єдиний Держреєстр незаконно вносяться зміни. Таким чином відбулося рейдерське захоплення СПУ екс-очільником Іллею Ківою.

Наша партія довго очікувала початку судового процесу. Вкрасти партію, якій понад 20 років – серйозний злочин. СПУ – це тисячі людей по всій Україні, які ніколи не стануть підтримувати Авакова і Ківу. Вони вимагають справедливості від суду, — зауважив Руслан Секела.

Як підкреслює перший секретар Київського обласного комітету СПУ Едуард Голодов, Ківа , міністр внутрішніх справ Аваков і глава Мін’юсту Павло Петренко намагаються затягнути цей процес і чинять тиск на суд. Але суддя має величезну документальну доказову базу фальсифікації Держреєстру на користь Ківи.

Суддя не може проігнорувати докази проти Авакова, Петренка і Ківи. Він стоїть перед вибором – чи закрити очі Феміді, чи зробити все за законом. Наші активісти вийшли на пікет, щоб висловити солідарність із суддею, підтримати правильне рішення, щоб він не піддався тиску з боку можновладців. Ми проти рішень під тиском, і суддя має побачити, що СПУ – справжня партія з реальними людьми, — наголосив Едуард Голодов.

За його словами, рішення судді про перенесення засідання – перемога, тому що представники СПУ не дали суду ухвалити неправомірне рішення.

Водночас перший секретар Харківської обласної організації СПУ Олександр Гордєєв додав, що СПУ готова звернутися за підтримкою до європейських політиків. Тому що, зокрема, прокуратура Києва п’ять місяців не розглядає кримінальне провадження щодо фальсифікації Державного реєстру. Але спочатку в партії хочуть пройти всі судові інстанції і отримати справедливе судове рішення.

Руслан Секела відзначив, що СПУ супроводжуватиме громадськими акціями на підтримку верховенства права весь судовий процес, який буде тривалим. СПУ і надалі братиме активну участь в громадському і політичному житті України.

джерело

Previous В США ПОКАЗАЛИ ПЕРВЫЙ ЛОКОМОТИВ, КОТОРЫЙ СДЕЛАЛИ ДЛЯ УКРАИНЫ. НАЗВАЛИ «ТРИЗУБ»
Next В ОККУПИРОВАННОМ ДЕБАЛЬЦЕВО ОТПРАЗДНОВАЛИ ИВАНА КУПАЛА. ЭТО НЕЧТО

About author

You might also like

Політика 0 Comments

Не дадут Украине войти в ЕС: Венгрия выдвинула Киеву новое обвинение

Как сообщает replyua.net, между Украиной и Венгрией продолжается серьезный конфликт, потому что Киев не дал четких ответов на требования Венецианской комиссии и Евросоюза по закону об образовании. Об этом заявил

Політика 0 Comments

УКРАИНЦЫ РАЗОЧАРОВАЛИСЬ: НИ ОДИН ИЗ КАНДИДАТОВ В ПРЕЗИДЕНТЫ НЕ НАБИРАЕТ БОЛЕЕ 10%

Лидером среди возможных кандидатов в президенты Украины является лидер ВО «Батькивщина» Юлия Тимошенко (10%). Второе место у актера Владимира Зеленского (7%), а замыкает тройку музыкант Святослав Вакарчук (6%). Как передает

Політика 0 Comments

У телеканала «Эспрессо» новый президент Украины – Владимир Путин

Украинский телеканал «Эспрессо» считает, что президентом Украины является Владимир Путин. Как передает replyua.net, «опечатка по Фрейду» появилась на странице телеканала в Твиттере. Президентом Украины Путин стал с легкой подачи журналистов, разместивших в

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply