Горбунов: ”В Москві я залишив все – не тільки гонорари. Батьківщина – вона не змінюється і на гроші не перекладається”

Горбунов: ”В Москві я залишив все – не тільки гонорари. Батьківщина – вона не змінюється і на гроші не перекладається”

Знімати кіно про Україну мають кращі люди, які життям своїм заслужили це право. Про це заявив відомий актор та музикант Олексій Горбунов .

“В Москві я залишив все – не тільки гонорари, але і масу хороших незіграних ролей. Бо батьківщина – вона не змінюється і на гроші не перекладається. Хоча я і кажу завжди, що Москва – це моя друга батьківщина, там народилася моя дочка. І краще я зіграв у Москві.

Я сподіваюся, що скоро вийдуть фільми “Ворошиловград” за книгою Сергія Жадана та “Травень” Віктора Придувалова – те, що може стати на один рівень з зіграним мною в Росії. Я думаю, що з цього почнеться справжнє українське кіно. Я впевнений, що знімати кіно про Україну мають кращі люди, які життям своїм заслужили це право. А не ті, для кого в порядку речей різати бюджети і знімати кон’юнктуру. Ще й пишатися цим!” – сказав він.

“Актори у нас хороші – найяскравіша молодь. Але їм ніде реалізувати свої таланти, тому що пропонують одні серіали. Радує те, що багато з них не хочуть лізти в це болото. Я ще раз переконуюся в тому, що це покоління, яке народилося в незалежній країні – чесне, справжнє, талановите.

Це в їхніх очах, в їхній пластиці, в їхній енергії. Ось на кого нам треба рівнятися. Ці діти ще перевернуть світ. Покажуть, що таке українське кіно. Не даєте їм грошей – так хоч дайте їм місце, де виступати!” – додав Горбунов.

 

Previous Контрабанда под крылом Гройсмана: с чем связана истерика в Кабмине?
Next В Украине выросли пенсионные выплаты

About author

You might also like

Життя 0 Comments

Нарвались на наших ребят! Украинские солдаты дали прикурить боевикам на Донбассе

Украинскими военными были обнаружены боевики недалеко от укреплений 56-й ОМБр, после чего солдаты ВСУ расстреляли двоих террористов. Об этом на странице в Facebook сообщила организация “Повернись живим”, передает “Диалог.UA”. Ранее

Життя 0 Comments

ВОЛОНТЕРЫ ПОКАЗАЛИ РАЗНИЦУ МЕЖДУ УЮТНОЙ ДОМАШНЕЙ ВАННОЙ И ВАННОЙ НА ПЕРЕДОВОЙ

В сети на одном фото продемонстрировали пропасть между мирным и военным мирами. Об этом написали на странице волонтерской организации «Повернись живим» в соцсети Facebook. На снимке запечатлен защитник Украины под

Життя 0 Comments

ЭТО УЖЕ ПОЛНЫЙ «АБЗАЦ»: В КРЫМ НАЧАЛИ ЗАВОЗИТЬ ТОМАТНУЮ ПАСТУ ИЗ КИТАЯ

В очередной раз убеждаешься в том, что крымчане, так звавшие «русский мир» на полуостров, теперь об этом жалеют — Крым превратился в зону абсурда. Дошло до того, что регион, знаменитый

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply